Порівняй і вибирай з 4 кредиторів.

Інформація про кредитора

Kreditstar.com.ua - "KREDITSTAR"
Адреса: 01054, м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 55
Телефон: -
Ел-пошта: info@kreditstar.com.ua
Max РПС (APR): 730%
Строк: 62 дня - 1 рік
Вік: 18 до 70
5000 ₴ на 3 місяці, комісія 5869 ₴, загальні витрати 10869 ₴, APR 620.5%.
Zecredit.com.ua - ТОВ "ФК" "ІНВЕСТРУМ"
Адреса: 03150, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 72
Телефон: 0(800)352706
Ел-пошта: info@zecredit.com.ua
Max РПС (APR): 912.5%
Строк: 62 дня - 1 рік
Вік: 18 до 65
1000 ₴ на 3 місяці, комісія 2250 ₴, загальні витрати 3250 ₴, APR 912.5%.
Money4you.com.ua - ТОВ "МАНІФОЮ"
Адреса: 03150, м. Київ, вул. Казимира Малевича, 86, літ. Д
Телефон: 0(800)330024
Ел-пошта: info@money4you.com.ua
Max РПС (APR): 726.35%
Строк: 62 дня - 1 рік
Вік: 18 до 65
1000 ₴ на 3 місяці, комісія 1791 ₴, загальні витрати 2791 ₴, APR 726.35%.
Kachay.com.ua - ТОВ "КАЧАЙ ГРОШІ"
Адреса: 03150, м.Київ, вул. Казимира Малевича, 86-И
Телефон: 0(800)312727
Ел-пошта: info@kachay.com.ua
Max РПС (APR): 730%
Строк: 62 дня - 1 рік
Вік: 18 до 65
4000 ₴ на 3 місяці, комісія 5610 ₴, загальні витрати 9610 ₴, APR 730%.

Заявка на отримання кредиту в будь-якій точці України

В Україні багато кредиторів пропонують можливість подачі заявки на кредит в інтернеті і ця можливість дуже зручна. Подумайте, Вам не потрібно йти до філії компанії, не треба планувати найбільш зручний час, і не треба витрачати дорогий щоденний час, і деяким навіть не треба витрачати гроші на паливо для машини, щоб поїхати оформити кредит. Інтернет відкриває широкі можливості в різних сферах, і також в фінансових, тому що займ в інтернеті доступний цілодобово. Як нам показує різна реклама кредитів - це швидко, зручно і безпечно!


Двох абсолютно однакових кредитних пропозицій в інтернеті немає, тому умови можуть відрізнятися, разом з цим важливо порівняти різних кредиторів, поки не виберете найвигідніший і найбільш підходящий.


Вигідний кредит - онлайн кредит


Порівняйте кредиторів

На цій сторінці Ви можете порівняти і подати заявку на вигідний кредит. Ви можете заповнити попередню заявку на отримання кредиту в декількох кредитних компаніях відразу. Ми ретельно відібрали кращих позикодавців. Порівняй, вибери і отримай!

Що необхідно, щоб отримати онлайн кредит?

Щоб отримати кредит онлайн, позичальник повинен бути резидентом України, які досягли віку 18 років і мають регулярні офіційні доходи. Повинен мати хорошу кредитну історію і відповідну платоспроможність, яка зможе покривати кредитні платежі, не ускладнюючи виконання інших зобов'язань.

Опис дій для отримання кредиту:

Що бажають знати більшість клієнтів

В якому випадку варто брати швидкі кредити?

Життєві ситуації бувають дуже різними, виникають незаплановані витрати, але вам необхідно оплатити послугу або покупку товару зараз. По суті, не важливо, з якою метою позичальник скористається цими грошима, - важливо те, яким чином ці гроші будуть повертатися. Багато компаній при першій позиці пропонують кредит без відсотків. Це хороша можливість заощадити, але це може стати спокусою зайняти більше, ніж необхідно.

Коли гроші будуть доступні на банківському рахунку?

Зазвичай гроші надходять протягом декількох хвилин після схвалення заявки і кредитодавець відразу повідомить вам про це через sms. Однак в разі якщо рахунки клієнта і позичальника знаходяться в різних банках то надходження може зайняти до 3-х діб. Більш докладно про строки можна уточнити у Вашому банку.

Чи необхідно сплачувати за порівняння кредитів?

Ні, за порівняння платити немає необхідності, ми не вимагаємо, брокерськими послугами не займаємося і самі ніякі кредити не видаємо. Наша мета - надати людині максимально об'єктивну і доступну безоплатну інформацію про всі послуги кредитування

Яку процентну ставку буде потрібно платити за рік

Річна процентна ставка швидких онлайн кредитів (APR) для позик такого виду часто не береться до уваги, тому що вона зазвичай розраховується за рік, а не за місяць.

Приклад: 10000 грн. на 3 місяці, комісія 18000 грн., загальні витрати на позику становлять 28000 грн., APR 511%, якщо кредит погашений вчасно.

Несприятливі наслідки, в разі не виплати кредиту в строк

Ви повинні ясно усвідомлювати, що в разі несвоєчасного виконання своїх зобов'язань вступить в силу правова відповідальність і кредитор зможе стягнути неустойку, або штраф. Розмір штрафу буде встановлюватися відповідно до умов договору, але не в більшому розмірі, ніж це визначено правилами споживчого кредитування. Кредитор має право передати стягнення боргу третім особам і внести запис негативного змісту в кредитний регістр, що зіпсує кредитну історію і унеможливить використовувати в подальшому такі послуги, в тому числі і у інших кредиторів.

 

Подача заявки

Брати позику може доросла особа з підключеним інтернет-банком і банківським рахунком і яка усвідомлює відповідальність за взяті на себе зобов'язання.
Нові клієнти можуть отримати суму навіть до 10000 грн.
Щоб оформити заявку на кредит в Інтернеті, вам знадобиться паспорт або посвідчення особи.
Якщо кредит схвалений повністю, інформацію про статус відправляється за допомогою SMS і / або електронної пошти. Якщо кредит підтверджений на меншу суму, з Вами зв'яжется фахівець з обслуговування клієнтів.
Для отримання коштів у вас повинен бути постійний дохід не з позичених коштів. Клієнт без стабільного доходу не може взяти кредит онлайн. Однак деякі кредитодавці видають кредити студентам та непрацюючим пенсіонерам.

 

Платежі

Подача заявки на кредит в інтернеті безкоштовна.
Для отримання кредиту не потрібен ні поручитель, ні заставу, якщо тільки кредитор не вимагає інакше.
Платіж може бути здійснений через інтернет-банк, інші види платежів по кредитах можна знайти на сайті кожного кредитора.

При оплаті кредитного рахунку ви повинні вказати:

  • одержувач;
  • реєстраційний номер;
  • Банк одержувача;
  • рахунок отримувача;
  • мета платежу;
  • реквізити платежу;
  • номер кредитного рахунку.

Більше інформації на сайті кожного кредитора.

Так, дострокову оплату можна здійснити в будь-який час. Як правило, плата за дострокове погашення кредиту не застосовується, більш детальна інформація доступна на домашній сторінці кожного кредитора.
Для того, щоб відкласти платіж по кредиту, ви повинні зробити платіж за відстрочку відповідно до прейскуранта кредитора, більш детальна інформація на веб-сайті кожного кредитора.
Для кожного клієнта кредитор встановлює кредитний ліміт індивідуально.
Якщо ви не виконуєте свої зобов'язання по позиці, то кредитодавець буде змушений застосувати певні заходи.

 

Займай відповідально

Ознайомтеся з умовами кредитного договору і, якщо є будь-які питання, зв'яжіться з кредитором. Заявки оцінюються індивідуально, і запропонована процентна ставка може варіюватися після її оцінки. Приклади є тільки інформативними.
Домашня сторінка Zaimi247.com.ua не є кредитором і не видає кредити. У всіх кредиторів, щодо яких приведено порівняння, є відповідна ліцензія кредитної установи.